Ana Sayfa Hakkımızda Programlar Makaleler İletişim
Hakkımızda

Biz Kimiz

          TURKUAZ Etüt Eğitim Merkezimiz Kurucu Müdürümüz Ahter KESKİN tarafından 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim yılında açılmıştır. Ahter KESKİN 2004 yılında Tekirdağ Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olduktan sonra 2009 yılında Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği bitirmiştir. Daha sonra Okul öncesi öğretmenliği yan dalını bitirerek, Boğaziçi Park Eğitim Kurularında çalışmıştır. Bu sırada Anadolu Üniversitesi Drama Öğretmenliği ve Sosyoloji bölümünü bitirmiştir.

 

          Kurumumuz eğitim – öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürütülen, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir eğitim kurumudur. Amacımız; çocuklarımıza mutlu oldukları bir ortamda olması gerektiği gibi bir eğitim vermek. Kaliteli eğitim ortamında, profesyonel eğitim kadromuzla hem çocuklarımızın derslerinde başarılı hem de karakterli birer birey olmaları için şevkle çalışıyoruz.

 

          Geleceğimiz olan çocuklarımızı derslerinde ve günlük hayatta sağlıklı bireyler olmaları için velilerimizle dayanışma halinde durmaksızın çalışıyoruz. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Eğitimde kaybedilecek bir fert yoktur.” ilkesi ile her öğrencimizle tek tek ilgileniriz.

 

PEKİ NEDEN ETÜT..?

 

          Çalışan anne ve babalar, çocuklarının okul öncesi veya sonrası zamanlarını huzurlu bir ortamda, ödevlerini tamamlayıp derslerini tekrar etmiş olarak geçirmelerini istemektedir.

 

          Aslında çocukların okuldan sonraki tekrarları ve ödev yapma süreci çalışmayan bir anne için dahi sorun olmaktadır. Bu süreç başlı başına aile için bir stres kaynağı haline gelmektedir.

 

          Turkuaz Etüt Eğitim Merkezi olarak bu ihtiyacı gidermek ve aynı zamanda çocuklarımızın sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimlerini destekleyici programlar uygulamaktayız.